Atlantis Systems  
 
Mail Park
Tento balík služieb je vhodný pre všetky organizácie alebo osoby, ktoré síce nevyžadujú diskový priestor pre WWW stránku, no potrebujú spoľahlivý a stabilný e-mailový server. Neobmedzená ponuka e-mailových schránok a plná konfigurovateľnosť robí z tohoto balíku veľmi silný nástroj pre správu pošty na vašej doméne. Navyše získavate možnosť vytvárania e-mailových diskusných skupín - pomocou nich môžete kolektívne riešiť problémy dokonca aj bez prístupu na WWW!

  • Cena za mesiac: 2.62€ (79Sk) bez DPH.
Neobmedzený počet e-mail schránok
Môžete si vytvoriť ľubovoľný počet e-mail adries. Každá jedna schránka je samostnaná, s vlastným prístupovým menom a heslom. Môžete vytvoriť adresy pre vašich kamarátov, známych, rodinných príslušníkov - bez obmedzenia.

200 MB priestoru
Priestor až 200 MB pre doménu uspokojí aj náročnejších používateľov.

Priamy POP3, IMAP prístup (napr. z MS Outlook)
Poštu si sťahujete priamo do svojho počítača (napr. do programu MS Outlook). Tento spôsob práce s poštou oceníte pri telefonickom pripojení do Internetu. Po stiahnutí pošty a odpojení z Internetu môžete čítať a odpovedať na došlé správy.
Náročnejší klienti ocenia tzv. IMAP prístup, ktorý zabezpečí dostupnosť poštového priečinka z viacerých miest (napr. z počítača v práci a zároveň z domáceho počítača) bez toho, aby pošta bola "stiahnutá" iba do jedného počítača.

Šifrovaný POP3, IMAP prístup (bezpečná komunikácia)
Zabezpečte si svoju schránku šifrovaným prístupom - vaše prístupové heslo a sťahované správy budú tak bezpečne ukryté pred nástrahami siete Internet.

Webmail (prístup k pošte odkiaľkoľvek na svete cez web prehliadač)
Ak často cestujete, oceníte Webmail - vašu korešpondenciu vybavíte z ľubovoľného miesta na Zemi kde je dostupný Internet a web prehliadač.

Antivírová kontrola príchodzej pošty
S antivírovou kontrolou pošty odpadá nekonečné sťahovanie zavírených e-mailov.

SPAM filter
Dostávate každý deň do svojej schránky tony nevyžiadanej reklamy (SPAMu)? Náš SPAM filter pomôže redukovať objem otravných reklamných e-mailov o 95%.

Možnosť využiť tzv. "doménový kôš".
Pre menšie firmy a jednotlivcov je k dispozícii "doménový kôš". Všetka pošta smerovaná na vašu doménu (napr. hocico@domena.sk) bude doručená do jednej schránky. Môžete tak bez problémov používať adresy typu info@domena.sk, obchod@domena.sk bez toho aby ste museli čokoľvek navyše nastavovať. Samozrejme, stále je možné mať vytvorené samostatné e-mail schránky, ktoré nie sú súčasťou tohoto koša.

Možnosť nastavenia automatickej odpovede
Ak dlhšiu dobu nebudete mať prístup k Internetu a svojej pošte, nastavte si automatickú odpoveď - každý kto vám zašle e-mail, dostane nazad správu o vašej neprítomnosti.

Neobmedzený počet presmerovaní (forward) a aliasov k e-mail schránkam
Pomocou "aliasov" nastavíte jednej e-mail schránke viacero variant. Napríklad obchod@domena.sk a sales@domena.sk budú jedna a tá istá adresa. Presmerovanie použijete v prípade, že človek pre ktorého vytvárate e-mail, už využíva inú adresu napr. na post.sk. Takže adresa lubomir@domena.sk bude presmerovaná na adresu lubomir95@post.sk.

Neobmedzený počet poštových robotov
Na zasielanie cenníkov a informácii na požiadanie použijete poštového robota. Na zaslanú správu automaticky odpovie zadaným textom.

Neobmedzený počet e-mail konferencii (diskusných skupín)
Potrebujete vytvoriť diskusný klub na nejakú tému? Vytvorte si e-mail konferenciu! Pošta zaslaná na adresu konferencie bude doručená všetkým prihláseným členom. Diskusiu môžete moderovať (vyberať ktoré príspevky prejdú a ktoré nie). Naše e-mail konferencie majú veľmi bohaté možností nastavenia a spravovania.

Presmerovanie web stránky s maskovaním cieľovej adresy
V rámci balíka našich e-mail služieb ponúkame aj presmerovanie web stránky na určenú adresu. Vo web prehliadači pritom zostane adresa vašej domény, takže návštevník neuvidí skutočnú Cieľovú adresu.

© Atlantis Systems s.r.o., Gorkého 6, 811 01 Bratislava, trade@atlantis.sk