Atlantis Systems  
  Nový zákazník | Prihlásenie

Profil spoločnostiNaši partneriReferencieNaše projektyPonuka spolupráce


Spolupráca

Ponuka spolupráce

      Ak vlastníte navštevovanú internetovú stránku alebo ste nezávislý web dizajnér, ponúkame vám možnosť pravidelného príjmu. Navyše obohatíte svoju ponuku o novú službu, ktorú môžete poskytovať svojim klientom alebo návštevníkom.

Iba s nami získate pravidelné provízie z platieb zákazníkov ktorých nám odporučíte, alebo ktorí sa prihlásia z vašej stránky. Provízie nie sú jednorázovou záležitosťou - svoj podiel získate z každej platby každého odporučeného zákazníka. Takto dosiahnete pre seba bez väčšej námahy pravidelný príjem.
Partnerstvom s nami nestratíte ani korunu - môžete len získať.


Ponuka pre nezávislých web dizajnérov

      Pokiaľ pracujete ako web dizajnér alebo vývojár, bude pre vás výhodné ponúknuť svojmu klientovi web hosting vami vytvorenej stránky u nás. Môžete sám registrovať svojho klienta do našeho systému, a starať sa o údržbu, aktualizáciu a správu stránok.

V tomto prípade získavate dvakrát:

- vytvorením vlastnej cenovej politky môžete účtovať svojmu klientovi vlastné ceny za hosting, s primeranou maržou

- tým že získate u nás províziu za zrealizované platby, dostanete časť peňazí nazad.


Ponuka pre prevádzkovateľov web portálov

Ak spravujete internetovú stránku na ktorej ponúkate viaceré služby, ponúknite svojim návštevníkom dodatočnú službu, na ktorej zarobíte!

Pri väčších projektoch zabezpečíme celé web rozhranie vo vašich farbách, s vaším logom a dizajnom. To znamená, že všetko bude integrované do vášho dizajnu. Od objednávkových formulárov, cez informačné stránky, až po webovú správu hostingu - Control Center. Tento spôsob spolupráce už v súčastnosti funguje na popredných stránkach slovenského internetu - www.POST.sk a www.SME.sk.

Nezabudnite, že čím viac klientov sa prihlási cez vaše stránky, tých väčší bude váš pravidelný príjem. Ako jední ponúkame provízie nielen z prvej platby, ale aj z každej ďalšej, ktorú zákazník realizuje.


Informujte sa o možnostiach a províznych podmienkach

      Podmienky spolupráce sú vždy vecou individuálnej dohody. Ak máte záujem, kontaktujte nás prosím na e-mail adrese: partner@atlantis-systems.sk


© Atlantis Systems s.r.o., Gorkého 6, 811 01 Bratislava, trade@atlantis.sk